KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12497106
nr 1249 7106
Blandteknik
Johan Pettersson, häst, signerad. Motivet: 19x19
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:14:23
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr